Maxidecore - Online Tahsilat Sistemi | Üyeliksiz Ödeme

Üyeliksiz Ödeme

Taksit SeçenekleriGerçekleştirmekte olduğunuz ödeme carinizde tanımlı ana para birimize bakılmaksızın vadesi gelen faturaların para birimi ile cari hesabınıza işlenecektir.
Vadesi dolan faturalarınız kapandıktan sonra yapılacak tahsilatları da carinizde tanımlı ana para birimi ile kayda alınacaktır.
Kartınıza ait firmamızda taksit tanımı bulunmuyorsa Tek Çekim listelenecektir.
Tüm bankalara ait kredi kartları ile 3D Secure kullanarak güvenli ödeme kaydedebilirsiniz.
3D Secure ödemelerde kayıtlı cep telefonunuza gelen Güvenlik Şifrenizi" yazarak işlemi onaylamalısınız.
Ticari kartlarla ödeme yaparken ilgili bankanın ticari kart seçeceğini seçmelisiniz.
Net ödemelerde; tutar alanına yazdığınız rakam üzerine ilgili vade farkı eklenerek kredi kartınızdan çekilecektir. İlgili vade farkları çekilen tutar üzerinden çıkarılarak hesabınıza geçecektir.
Brüt ödemelerde; tutar alanına yazdığınız rakam kredi kartınızdan çekilecek ve ilgili vade farkları, masraflar düşülüp kalan tutar hesabınıza geçecektir.
"

ile Hızlı ve Güvenli Ödeme

Garantipay ile kart bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapmak isterseniz,

GarantiPay ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.

Bu sayfada ilgili alana GSM veya TCKN numaranızı girdiğinizde, GarantiPay servisini destekleyen T.Garanti Bankası mobil uygulamanıza* işlem bildirimi iletilir, uygulama üzerinden ödemenizi tamamlamak istediğiniz kartı şeçerek işlemi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra siparişinizin tamamlanması için otomatik olarak odeme.maxidecore.com yönlendirilirsiniz.


*GarantiPay Ödeme Servisi şu an için sadece BonusFlaş uygulaması ile kullanılabilmektedir. Uygulama ile ilgili detaylara www.bonusflas.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.


Lütfen bir sonraki adıma geçmek için "Ödeme Yap" düğmesine basınız.


"